Drukowanie zaproszeń

Drukowanie zaproszeń to produkt wręcz idealny do druku w technologii cyfrowej. Wprawdzie coraz częściej wysyłamy zaproszenia w formie elektronicznej, jednak tradycyjna forma drukowana jest uważana za bardziej elegancką.

Drukujemy:
zaproszenia na 18
zaproszenia na chrzest
zaproszenie na urodziny
zaproszenia ślubne

Druk cyfrowy nie zna ograniczeń. Możemy wydrukować jedną sztukę albo kilkaset sztuk. Największą zaletą druku cyfrowego jest drukowanie zaproszeń personalizowanych. Wystarczy przekazać nam pliki PDF, każdy z innym nazwiskiem, a my połączymy je w druku w tej samej cenie, co druk tej samej ilości jednakowych zaproszeń. To rozwiązanie jest bardziej eleganckie od wersji z nazwiskami wpisywanymi ręcznie. Personalizacja może dotyczyć także innych informacji. Najogólniej ta sama ilość plików z jednakowymi tekstami i plików z różnymi informacjami kosztuje w druku tyle samo.

Drukowanie zaproszeń w dowolnym formacie

Najprostszą formą zaproszeń są standardowe płaskie zaproszenia w formatach A – A6, A5, DL. Są ekonomiczne i szybkie w wykonaniu. Oczywiście akceptowane są formaty nietypowe – kwadraty lub prostokąty z mocno wydłużonym jednym bokiem. Drukowanie zaproszeń o nietypowych kształtach są także możliwe, ale wymagają konsultacji.

Ciekawszą formą są zaproszenia składane. A4 składane do A5, A5 do A6, 210 mm x 200 mm składane do DL, 420 x 99 mm składane do DL. Ten typ zaproszeń pozwala zmieścić więcej informacji i elementów graficznych. Oczywiście możliwe są rozmiary nietypowe.

Drukowanie zaproszeń na papierze ozdobnym

Zaproszenia drukujemy na bardzo różnych rodzajach papierów. Może to być papier kredowany, papier satynowany lub papier offsetowy o gramaturach od 80 do 350g. Oczywiście w przypadku zaproszenia preferowany jest papier o gramaturze 250 – 350g. Tego typu papiery można uszlachetnić powlekając je folią matową lub błyszczącą.
Druk cyfrowy akceptuje także większość papierów ozdobnych mających różne kolory i różne, często mocno fakturowane powierzchnie. Chętnie pomożemy w doborze papieru. Możemy także użyć papieru powierzonego, jeśli tylko będzie on akceptowany przez maszyną drukującą.

Druk cyfrowy pozwala nie tylko personalizować poszczególne zaproszenia, ale także, bez dodatkowych kosztów, drukować pliki na rożnych podłożach, różnicując je w zależności od odbiorcy.

Jeśli chcesz wydrukować nietuzinkowe zaproszenia to zapraszamy do kontaktu.

WIĘCEJ NIŻ REKLAMANASZE REALIZACJE