Teczka na dokumenty

Wszyscy lubimy opakowania. Gdy dostajemy do ręki dokumenty w pospolitej foliowej kieszeni odczuwamy pewien dyskomfort. Teczka na dokumenty czy też teczka ofertowa wyglądają zdecydowanie bardziej elegancko.

Jak wykonujemy teczki ofertowe

Teczka na dokumenty standardowo wykonana jest przy użyciu urządzenia, które wykrawa z zadrukowanego arkusza papieru kształt naszej teczki. Nie ma problemu jeśli potrzeba dużo teczek ofertowych i jest czas na ich wykonanie. Przekazujemy klientowi szablon takiej teczki, aby grafik naniósł zaprojektowaną grafikę. Potem drukujemy i wykrawamy. Teraz wystarczy przed użyciem teczkę poskładać.

Co zrobić jeśli potrzeba tych teczek kilkanaście, kilkadziesiąt, a i czasu jest mało? Cena pojedynczej teczki jest wtedy wygórowana. Wyjściem jest teczka papierowa z wklejaną kieszenią. Okładki teczki są drukowane jednostronnie lub dwustronnie na sztywnym papierze, następnie je składamy i wklejamy wykonaną z papieru kieszeń, która nie pozwala wypaść dokumentom. Dla uzyskania większej trwałości możemy zafoliować okładki teczki. W ten sposób opłacalne jest wykonanie nawet jednego egzemplarza. Przygotowanie grafiki dla takiej teczki ofertowej nie wymaga wielkiego doświadczenia.

Format teczki lub aktówki

Teczka ofertowa przeznaczona jest najczęściej dla dokumentów A4 i mniejszych.

WIĘCEJ NIŻ REKLAMANASZE REALIZACJE